ثبت دامنه

ثبت دامنه نقطه شروع ایجاد وب سایت است، شما فقط کافیست نام انتخابی خود را با بیش از ۳۳۰ پسوند پشتیبانی شده توسط پارسدِو در کادر زیر جستجو کرده و پس از اطمینان از آزاد بودن آن در کمتر از ۳ دقیقه مالک دامنه شوید.

بعد از ثبت دامنه جهانی کنترل پنل کامل فارسی بلافاصله از طریق پنل مدیریت در دسترس خواهد بود و شما میتوانید از امکاناتی همچون تغییر DNS دامنه، تنظیم Child Name Server، دریافت کد ترانسفر، تغییر Whois، قفل دامنه و ... بهره ببرید.

ثبت دامنه در رجیسترار KeySystems آلمان انجام می شود که یکی از با کیفیت ترین و معتبرترین رجیسترارهای دنیا بوده و از سال ۱۹۹۸ مشغول به فعالیت است و هم اکنون بیش از ۶ میلیون دامنه را تحت مدیریت خود دارد.

همچنین پارسدو نماینده مرکز ثبت دامنه ایران است و دامنه های .ir را به صورت آنی با قیمت های کمتر از مرکز ثبت دامنه قابل ثبت و تمدید هستند.

راه اندازی وب سایت از ثبت دامنه شروع می شود
دامنه دلخواه خود را به صورت آنی ثبت کنید

www.
گواهینامه SSL
محبوب ترین

  • پشتبانی از دامنه ملی و جهانی
  • نصب رایگان بر روی هاست شما
  • پارسدو نماینده قانونی
  • از شرکت Asseco لهستان

از ۳۴۵ هزار تومان ماهیانه
خرید گواهینامه SSL
نمایندگی ثبت دامنه
  • پنل مدیریت آنلاین ثبت، تمدید و ترانسفر دامنه
  • اتصال به Whmcs,Hostbill
  • شارژ ریالی
  • بدون نامی از پارسدو

از ۱۰۰ هزار تومان سالیانه
خرید نمایندگی ثبت دامنه

چرا برای ثبت دامنه پارسدو را انتخاب کنیم؟


Stockholm-icons / Home / Air-ballon Created with Sketch. تحویل آنی : بعد از خرید دامنه جهانی به صورت آنی ثبت و قابل مدیریت و استفاده خواهد بود.
Stockholm-icons / Home / Earth Created with Sketch. آزادی : شما با استفاده از کنترل پنل پارسدو بدون نیاز به شرکت میتوانید دامنه جهانی را به هر شرکت دیگر انتقال دهید.
Stockholm-icons / Code / Settings#4 Created with Sketch. کنترل پنل : با استفاده از کنترل پنل مدیریت دامنه جهانی منحصر به فرد پارسدو شما امکان مدیریت کامل دامنه جهانی را به صورت فارسی خواهید داشت.
Stockholm-icons / General / Like Created with Sketch. رجیسترار معتبر و تراز اول جهانی : ثبت دامنه های جهانی در رجیسترار معتبر KeySystems یکی از ده رجیسترار برتر جهان انجام می شود.
پرسش‌ های متداول

چگونه دامنه خود را به پارسدِو انتقال دهم؟
برای انتقال دامنه جهانی حداقل 60 روز از مدت ثبت، انتقال یا تغییر مالکیت دامنه گذشته باشد. قفل دامنه را غیرفعال کنید، وضغیت دامنه در Whois می بایست OK باشد. سپس با در اختیار داشتن کد انتقال، دامنه را در کادر بالا جستجو و مراحل را دنبال کنید.
تعرفه دامنه ها به چه صورت است؟
بعد از جستجوی دامنه در کادری که باز می شود، تعرفه دامنه نمایش داده می شود.
ثبت و مدیریت دامنه به چه صورت است؟
بعد از جستجو و یافتن دامنه آزاد در سایت ثبت نام کرده و دامنه را خریداری می نمایید، دامنه شما بلافاصله به صورت آنی و خودکار ثبت و کنترل پنل مدیریت دامنه فارسی با قابلیت کامل شامل تغییر NameServer، ساخت Child NameServer، مدیریت Whois، مدیریت قفل دامنه و ... در درسترس شماست.
چگونه دامنه خود را تمدید کنم؟
اگر کاربر فعلی پارسدِو باشید، قبل از انقضای دامنه سه نوبت برای شما پیامک و ایمیل یادآوری ارسال می شود، شما با ورود به پنل و جستجوی دامنه خود به راحتی میتوانید مراحل تمدید را طی کرده و دامنه خود را به صورت آنی تمدید بفرمایید.
شناسه ایرنیک چیست؟
برای ثبت دامنه ملی نیاز به ساخت شناسه معتبر ایرنیک دارید، برای ساخت شناسه ایرنیک به سایت nic.ir مراجعه و هندل را ایجاد می کنید، سپس در مراحل خرید هندل ایرنیک را وارد نموده و دامنه را در پنل خودتان از طریق پارسدو ثبت می کنید.
تعرفه دامنه .ir به چه صورت است؟
در حال حاضر تعرفه ثبت و تمدید دامنه ملی یکساله مبلغ ۲۵ هزار تومان و برای دامنه ملی پنجساله مبلغ ۴۹ هزار تومان است.