کمپین ریدایرکت وردپرس هک شده
تاریخ انتشار: 4 ماه پیش - تعداد بازدید: 3831

در طی هفته‌های گذشته، حملاتی به وردپرس گزارش شده است که موجب ریدایرکت شدن آن  به سایت‌های مخرب می‌شود، این قبیل حملات که به  Malware Redirects مشهور هستند ممکن است بلافاصله نمایان شده  یا اینکه کشف آن زمان زیادی طول بکشد. در ادامه با بررسی های بیشتر این موضوع همراه ما باشید.

 

نصب وردپرس روی دایرکت ادمین
تاریخ انتشار: 4 ماه پیش - تعداد بازدید: 5986

در این مطلب می‌خواهیم روش نصب وردپرس روی دایرکت ادمین را توضیح دهیم.

 

تغییر آدرس سایت وردپرس از دیتابیس
تاریخ انتشار: 4 ماه پیش - تعداد بازدید: 1166

در این مقاله با بررسی تغییر آدرس سایت وردپرس از دیتابیس همراه شما هستیم.

افزونه Google Captcha برای وردپرس
تاریخ انتشار: 4 ماه پیش - تعداد بازدید: 13235

یکی از مشکلاتی که سایت‌ها و وبلاگ‌ها با آن روبرو هستند، دریافت دیدگاه‌های تبلیغاتی یا هرزنامه توسط ربات می‌باشد. در این مطلب می‌خواهیم برای شناسایی انسان از ربات و جلوگیری از ارسال هرزنامه از کپچا ( به انگلیسی: CAPTCHA ) استفاده کنیم. و روش نصب و کار با این افزونه را در وردپرس توضیح دهیم.

آموزش ساخت افزونه اختصاصی وردپرس
تاریخ انتشار: 4 ماه پیش - تعداد بازدید: 10048

حتما برای شما هم پیش آمده که برای ایجاد برخی از قابلیت‌ها در سایت وردپرس خود ، مجبور به افزودن کدهایی به فایل functions.php قالب شده باشید
این روش که به آن هک وردپرس هم گفته میشود در کنار تغییرات مثبت که در سایت شما ایجاد میکند ، بدون عیب و خالی از مشکل نیست.

در بررسی این روش با ما همراه باشید.

غیر فعال کردن XML-RPC در وردپرس
تاریخ انتشار: 4 ماه پیش - تعداد بازدید: 9312

XML-RPC به کاربر این امکان ر ا می‌دهد تا از طریق نرم افزار هایی مانند Windows Live Writer از  راه دور و به صورت remote به سایت خود مطلب ارسال کنید. ابزار هایی مثل IFTTT و همچنین اپلیکیشن موبایل وردپرس هم برای برقراری ارتباط با سایت  از همین روش استفاده میکنند.نکته منفی اینجاست که از این قابلیت می توان سؤ استفاده کرد؛ در ادامه به مشکلات امنیتی این ابزار می پردازیم.

مدیریت دیدگاه‌ها در وردپرس
تاریخ انتشار: 4 ماه پیش - تعداد بازدید: 9527

امروزه شاهد فراگیر شدن استفاده کاربران از سیستم‌های مدیریت محتوا( CMS) هستیم. در میان سیستم‌های مدیریت محتوا استفاده کاربران از وردپرس و جوملا و دروپال سایر از بقیه CMS ها می‌باشد. در این مطلب ویژگی‌های خوب و کاربردی وردپرس را برای تنظیمات و مدیریت کامنت‌ها/دیدگاه‌ها بررسی خواهیم کرد.